Co znaczą skurcze dodatkowe serca?

Witam. Mam pytanie. Chodzi o to , że od jakiś 2 miesięcy odczuwam pod czas wysiłku skurcze dodatkowe serca. Jestem osobą nerwową . Mam 30 lat i miałem już 3 krotnie badane serce pod każdym względem. Skurcze odczuwam tak około 200 dziennie. Są takie dni , że są max 10. W stanie spoczynku wszystko ok , ciśnienie wzorowe . Skurcze powodują dyskomfort nic po za tym. Co robić??? Obecnie jestem za granicą . Będę za tydzień w polsce . Czy to może być groźne? Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Był holter ekg? Tym badaniem można wykryć jakie to są skurcze. I czy konieczne jest włączenie leczenia, może pan też sprawdzić poziom potasu i magnezu.
Pozdrawiam