Co znaczą skurcze żołądka i w mostku?

Około miesiąc temu złapał mnie dziwny skurcz żołądka i dziś znowu skurcz w mostku jakby mnie coś zacisnelo i bol utrzymywał się około 15 minut i wystąpiły poty każdego dnia na czczo przyjmuje tabletkę od żołądka bo mam zgaga i stwierdzony refleks ale takich skurczu nigdy nie miałam 3 lata temu miałam gastroskopie i wyszło że mam helikobaktera dostałam terapię antybiotykowa rok temu zrobiłam dla sprawdzenie wynik z krwi na helikobaktera i znowu wyszło że mam usłyszałam od lekarza że ż krwi jest

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć