Co znaczą takie krostki u synka?

Witam!!! Mam synka w wieku 6 lat od 2 tygodni sparadzycznie drapał się coraz częściej i wczoraj wyskoczyły mu krostki czerwone pod pachami udach i najbardziej na pośladkach. Rok temu miał ospę, zachowuje się normalnie ma apetyt gorączki brak. Podaje wapno.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa dziecięcego lub do pediatry. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl