Co znaczą takie wyniki podstawowych badań tarczycy?

Dostałam wyniki badań tarczycy podstawowe które robiłam prywatnie ,i poproszę o interpretację :) Czy to może dawać sygnał ,że coś się dzieje pomimo dobrych wyników tarczycy ? Cholesterol 198 mg/dl [115-190]* Fosforany nieorganiczne 1.56 mmol/l [0.81-1.45] * Wapń całkowity 2.45 mmol/l [2.15-2.50] THS - 4.060 FT3 4.82 FT4 13.20

Nieco podwyższony cholesterol całkowity - warto by zrobić pełen lipidogram.

TSH nie jest prawidłowe, u Pani powinno być poniżej 2.5 - warto skonsultować się z lekarzem w celu poszerzonej diagnostyki oraz ew. leczenia substytucyjnego L-tyroksyną w celu wyrównania czynności tarczycy.

Fosforany nieorganiczne - mogą być podwyższone w niewydolności nerek, niedoczynności przytarczyc, rzekomej niedoczynności przytarczyc - warto więc zrobić:
kreatyninę w surowicy, PTH w surowicy, poziom Ca w surowicy (najlepiej zjonizowanego).