Co znaczą te czerwone, niewyczuwalne pod palcem guzki?

Witam od pewnego czasu pod skóra pojawiają mi się takie małe czerwone kropeczki nie wyczuwalne pod palcem wyglądają tak jak by po ugryzieniu jakiegoś owada są bardzo malutkie gdy je naduszam one znikają lecz jeżeli puszczę z nich palca znów się pojawiaja. Tak jak by małe wylewy pod skóra. Są ona na rękąch i na zewnętrznej dłoni. Nie ma ich dużo raptem 4 czy to są jakieś naczynka co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany ciężko postawić diagnozę, sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam