Co znaczą te dolegliwości po wyrwaniu zatrzymanej ósemki?

Witam. Mija 3 doba od wyrwania zatrzymanej dolnej ósemki. Bol momentami jest nie do zniesienia, pare godzin po zabiegu od razu pokazała się potworna opuchlizna, która w ogóle nie schodzi (nacinane było dziaslo i kość). Wczoraj rano zauwazylam wyciekająca ropę z rany, która sączyła się przez cały dzien i cały czas czułam ten smak. Dzis w nocy znowu wybudził mnie potworny bol i mam wrażenie ze rana, na której założone są szwy na brzegach, tak jakby się „otworzyła” i widac szary nalot, nie wiem czy to kość czy etap gojenia. Obawiam się ze to suchy zębodół... dodam ze jest sobota nad ranem wiec przez następne dwa dni nie ma szansy umówić się do dentysty, a na ściąganie szwów umówiona jestem na wtorek... przez te 3 dni ograniczałam jedzenie, płukałam ranę bardzo delikatnie eludrilem i przyjmowalam ogromne dawki ketonalu, wydaje mi się ze uważałam i nie mogłam wypłukać skrzepu ale kto tam wie...

Wskazane postępowanie zgodne z zaleceniami i wizyta kontrolna w wyznaczonym terminie.Cały proces gojenia rany po zabiegu lekarz na pewno z Panią omówił.