Co znaczą te guzki w piersiach?

Witam 1.5 roku temu ginekolog wyczula u mnie guzki w piersiach jeden znikl wchlona sie ale drugi od tamtej pory sie powiekszyl i zaczela mnie ta piers bolec. Ginekolog wyslala mnie z tym do internisty a internista do ginekologa no i na tym sie skonczylo zglupialam. Chcialam sie zapytac gdzue mam sie z tym fantem udac i czy to ze ona boli a guzek sie powiekszyl to bardzo niepokojace. Dziekuje z gory za odpowiedz.

Witam , trudno jest mi zrozumieć skierowanie Pani przez ginekologa do internisty!!! Proponuję wizytę u innego ginekologa lub u onkologa zajmującego się nowotworami piersi (jeśli chciałaby Pani poza NFZ , to proponuję Fundację "PFESO",można znaleźć namiary w necie). z.żurawski