Co znaczą te guzki za uszami u dziecka?

Witam.Córka, 22 mies. 8 mies temu wyczułam u niej za uszkami z 1 strony 3 małe twarde guzki i 2 małe z drugiej. Lekarz rodzinny twierdzi że " tak ma być".Poza tym bardzo poci się jej główka przy spaniu i ją swędzi, że robią się jej strupki.Zmieniałam szampony ale nie ma poprawy. Kolejna rzecz to zatwardzenia i niewielkie ilości krwi w kale. Odkąd podaje lactulosum jest jej mniej lub wcale. Czy to może być powiazane?Morfologie ob i crp miała robione 4 miesiące temu i było prawidłowo. Proszę o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest udac się do lekarza chirurga i gastroeneterologa dziecięcego