Co znaczą te mroczki przed oczami i drgawki na dyskotece?

Będąc na dyskotece i nie pijąc alkoholu wyszłam na parkiet zatańczyć. Światła tam były bardzo jasne i migotały. W pewnym momencie poczułam zawroty głowy i drżenie ciała, w dodatku coś w stylu drgawek twarzy. Schodząc z parkietu miałam mroczki przed oczami i upadłam na podłogę. Czym moglo być to spowodowane ?. Co mam robić ?

Witam,

światło stroboskopowe może obniżyć próg drgawkowy i wywoływać napady padaczkowe- czasem częściowe.
Zalecałbym wizytę u neurologa oraz badanie EEG głowy.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl