Co znaczą te napady agresji u taty po operacji?

Witam serdecznie, Mój tata, ponad rok temu miał operacje, to był tętniak mózgu. Operacja się udała, lecz od jakiegoś czasu ma straszne napady agresji, zachowuje się czasami dziwnie. Bardzo się martwimy. Nie można mu zwrócić uwagi, nie chce brać leków. Co to może być ?

Warto skonsultować to z neurologiem prowadzącym Pacjenta, być może wskazana będzie również wizyta u neuropsychologa, ale objawom (i ich potencjalnemu związkowi z zabiegiem operacyjnym) w pierwszej kolejności powinien przyjrzeć się lekarz.