Co znaczą te wyniki badań przy nagłym tyciu?

Dzień dobry, mam 24 lata, 158cm wzrostu i ważę 53 kg. W ciągu ostatnich ok. 7-8 miesięcy przytyłam 6 kg, mimo nie zmieniania diety, w związku z tym oraz ciągle powtarzającym się uczuciem spadku cukru: zawroty głowy, drżenie rąk, nóg, uczucie ciężkiej głowy, problemy z koncentracją, wybrałam się do lekarza. Bardzo proszę o interpretację wyników badań, ponieważ kolejną wizytę mam dopiero za 2 tygodnie. Glukoza na czczo: 87,32, po 1 h 83,08, po 2h 91,3, insulina na czczo 12,9, po 2h 52,9. TSH: 2,27, HGB 11,6, HCT: 34,5, RDW: 16,7, Żelazo:49,21, Magnez, sód, potas w normie. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny i konieczna wizyta uj diabetologa a co do morfologii konievzne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami ,zgłoś się nalezy do lekarza rodzinnego