Co znaczą te zgrubienia błony śluzowej w komórkach sitowych oraz zatoce czołowej w TK?
Proszę o interpretację TK zatok przynosowych: Zgrubienia błony śluzowej w komórkach sitowych oraz zatoce czołowej. Dyskretne zgrubienia błony śluzowej w dnie lewej zatoki szczękowej. Kompleksy ujściowo-przewodowe drożne. Czy to cechy stanu zapalnego? Czy konieczna konsultacja laryngologiczna? Proszę o radę czy i co z tym robić

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wynik świadczy o przewlekłym zapaleniu, wskazana jest kontrola u laryngologa.
Pozdrawiam