Co znaczą te zmiany na skórze pojawiające się tylko w lato?

Witam mam problem dermatologiczny a mianowicie zmiany na skórze pojawiające się tylko w lato. Są to zgrobienia które bardzo swędzą i żaden z dotychczasowych lekarzy nie był mi w stanie pomoc. Miałam przepisane sterydy już nawet na to, ale to pomogło tylko w taki sposób, ze przestawało swędzieć a skóra nadal pozostawała w takim samym stanie. Proszę o pomoc

Dzień dobry niestety bez obejrzenia zmian i stanu skóry nikt nie jest w stanie na oko postawić diagnozy. Proszę udać się do alergologa i dermatologa oraz wykonać zlecone przez lekarzy badania.