Co znaczą zmiany w płucach widoczne na tomografii?

Witam Przy tk szyji wyszlo mi w plucach: zmiany drobnoguzkowe i bliznowate w szczytach pluc, w prawym plucu guzek wielkosci 7mm. co to znaczy? Martwie sie tym.

Guzki wymagają diagnostyki, niestety nie mam o Pani żadnych informacji, nie pomogę,. proszę się konsultować z pulmonologiem. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.