Co znaczy 3 stopień łożyska?

Witam. Jestem w 26 tygodniu ciąży i po usg wyszło że mam 3 stopień łożyska, czy ja powinnam się bardzo martwić? Ico zrobić w takiej sytuacji, jakie są dalsze kroki i działania

Lekarz prowadzący ciążę powinien zlecić dodatkowe badania, to typ dojrzałości łożyska który występuje w 39 tygodniu ciąży, na pewno musi pani dużo odpoczywać. resztę zaleceń wyda lekarz prowadzący ciążę. Nie wiem cy ciąża jest obciążona