Co znaczy blizna po oparzeniu i pęcherz na nodze?

Witam, we wrześniu miałem mały wypadek, prowadziłem skuter którego cala masa upadła na moja nogę, kostkę. I tak ciągle nic konkretnego nie stwierdzono, miałem robione dwa razy podświetlenie z którego nic nie wynikało, przeszedłem też rezonans magnetyczny i ortopeda odesłał mnie do innej poradni stwierdzając dobrze. Tak teraz czekam na wizytę u innego ortopedy, który również zerknie na moje badania oraz równocześnie na fizjoterapie. Nikt dalej nie wie co mi jest, a nogą od samego początku siniala, albo bolała. Dziś zauważyłem też jest strasznie żyły na niej wyszły oraz, że zrobiła się w jednym miejscu plama jakby pęcherz po zebranej wodzie albo blizna po oparzeniu. Czy jest ktoś w stanie jakoś ukierunkować diagnoze? Ciężko już przewidywać w domu na chorobowym.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze wskazane jest wykonanie usg stawu skokowego / stopy i wizyta u lekarza ortopedy