Co znaczy ból, który czuję, dotykając żebro?

witam, chcialam zapytac czy bol ktory czuje dotykajac zebro z tylu i ktory idzie do kosci ogonowej, krzyza np przy zginaniu, dlugin staniu badz robieniu dluzszy czas czegos,oddechu badz przewracaniu sie na bok leżąc moze swiadczyc o moim problemie czyli skrzywieniu kregoslupa, i jednej krotszej nodze tak mam stwierdzone i miednica jest lekko krzywa, mam tez bole w szyjnym odcinku badz lezdzwiowym czasem, czy tez powinnam zrobic badania pod katem trzustki, nerek badz watroby?jestem za granica i nie wiem jak postapic, jak moge pomoc sobie , czy wkladka ortopedyczna bedzie dobra na moje dolegliwosci?prosze o rade

Lek. Michał Lenard

Tak, ból może być spowodowany skrzywieniem kręgosłupa. Sugeruję wizytę u ortopedy, który Panią zbada i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!