Co znaczy guzek na wzgórku łonowym obok pachwiny?

Witam otóż kilka dni temu wyczułam sobie guzek na wzgórku łonowym obok pachwiny ,guzek jest niebolący i mały ,poszłam z tym do chirurga i p.Doktor po USG stwierdził ze to torbiel lub zapalenie mieszka włosowego ,nic groznego,jakby nie znikło to za 3 m-ące na kontrol.Na drugi dzień udałam sie do internisty dla swojego spokoju i również byc moze zapalenie mieszka włosowego ,mam maść którą juz smaruje tydzień i guzek jest nie znika .Mimo że byłam u lekarzy panikuje bo guzek jest.Karolina l.31

Proszę nie panikować skoro tak określiło ten guzek jako zapalny aż 3 lekarzy, w tym chirurg to trzeba się uspokoić i poczekać na działanie leku i zgłosić się w wyznaczonym terminie na badanie kontrolne. Jeśli wykluczono przepuklinę to zapewne jest to jakaś zmiana łagodna.