Guzek z ropą na wzgórku łonowym

Witam od ponad 2 miesiecy mam problem na wzgurku łonowym pojawiła mi sie gulka która pod skórą jest wypełniona ropą. Na początku to swedzi. Byłam u ginekologa powiedział ze jest to zapalenie mieszka włosowego. Na poczatku to wyciskalam ale bylo jeszcze gorzej gdyż rosło. Ginekolog mi to przecioł pensetą miało być po problemie a po 2 tygodniach mam od nowa gule z ropą ktora swedzi. Czy mozna użyć tribioticu dodam ze karmię 2 miesięczne dziecko i czy smarować tą kroste po wycisnieciu czy nie rusza

Lek. Katarzyna Szymczak

Może Pani smarować tribioticiem i maścią z cynkiem, prze goleniu okolic intymnych używać maszynek jednorazowych.
Pozdrawiam