Co znaczy hypoechogeniczna niejednorodna struktura nieprzemieszczająca się przy zmianie pozycji?

Witam. Mam 45la wykryto u mnie kamice nerkowa w lewej nerce (około 4-5mm) po USG stwierdzono również "... po stronie lewej widoczna jest przyściennie hypoechogeniczna niejednorodna struktura nie przemieszczająca się przy zmianie pozycji,nie kodująca się z kolorem w wykonanym badaniu o wym. 64x 38,3mm- w pierwszej kolejności skrzeplina."Stwarza to problem przy oddawaniu moczu.Moje pytanie w jaki sposób można się tego pozbyć czy np: farmakologicznie ze środków bez recepty

Lek. Michał Lenard

W celu leczenia konieczna jest wizyta u urologa. Pozdrawiam!