Co znaczy widoczna zmiana hypoechogeniczna?

o czym moga swiadczyc Tarczyca w badaniu niepowiekszona o niejednorodnym echogramie miazszu .W lewym placie widoczna hypoechogeniczna zmiana ogniskowa owym . 16x13mmw opcji cd o mieszanym typie unaczynienia .Oprocz tego w lewym placie drobne mniejsze hypoechogeniczne zmiany , w prawym placie hiperechogeniczna zmiana o sr 2mm prawy plat o wym 17x19x43mm lewy plat o wym.17x18x42mm ciesn 3mm powiekszonych wezlow chlonnych na szyi niestwierdzono mam 28 lat od trzech nie mam juz okresu ratunku

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u endokrynologa i Ew decyzja o biopsji powyższych zmian aby poznać ich etiologie