Co znaczy niejednorodna hipoechogeniczna struktura w prawym płacie?

Tarczyca nieco ppwiekszona. Plat pr 19/25/41 pl l. 18/22/38 ciesn szer 6.8mm. Miazsz oznaczanie niejednorodnej hipoechogenicznej strukt.w prawym placie hiperechogeniczny guzek w. 13/13/13mm z przeplywem obwodowo centr. Przeplyw naczyniowy w miazszu tarczycy znacznie wzmozony o typie thyroid inferno. Okoloksiezycowe wezly chlonne niepowiekszone .ponizej biegunow dolnych wielkosci do po lewej 7/4mm po prawej 9/5mm. Prosze mi powiedziec czy to cos powaznego? Czekam na wizyte u endykrynowloga

Lek. Tomasz Budlewski

A kiedy jest wizyta u endokrynologa? Proponuje udac się na wizytę po analizie powyższego wyniku oraz badań laboratoryjnych będzie można zdecydować np o wykonaniu biopsji