Struktura hypoechogeniczna na granicy otoczki brodawki

Witam, W jaki sposób powinnam zintepretować wyniki USG i mammografii, które mówią: USG - "w gruczole piersiowym lewym na godzinie 6 i na granicy otoczki brodawki struktura hypoechogeniczna średnicy 5 mm" oraz mammografia - "w piersi lewej na zdjęciu w projekcji c-c, zabrodakowo widoczny ostro konturowany cieńń o wym 5mm". Po za tym nie wykazano innych zmian. Czy powinnam niezwłocznie zgłosić się z tym do specjalisty? A może poczekać? Z góry dziękuję za pomoc.

Jeżeli było to pierwsze badanie piersi, za 3-6 miesięcy powtórka USG piersi. Obraz przemawia za torbielą. Nie budzi niepokoju.