Co znaczy jasna plama na lewym migdale?

witam, otoz ostatnio czesto chorowalam na anginy i teraz zauwazylam na lewym migdale tuz przy jezyku cos jakby pecherzyk lub plamka koloru troszke jasniejszego niz otaczajacy. Nie boli, nie mam problemow z przelykaniem jednak jak dlugo nie jem/pije czuje jakby lekko ocieralo sie to o jezyk co daje uczucie jakby jedzenie zaleglo mi pod migdalem. Jest miekki. Co to moze byc? Czytalam na innym forum ze to czop nablonkowy ale nie znalazlam wiecej inf na ten temat. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego