Co znaczy lordoza szyjna zniesiona z tendencją do wtórnej kyfozy?

Lordoza szyjna zniesiona z tendencją do wtórnej kyfozy. krążki m-k C3/4 C4/5, C5/6, C6/7 w różnych stopniach odwodnione i o zachowanej wys.; krążek Th1/2 o obniżonym sygnale i wysokości, Zmiany wytwórcze na tylno bocznych krawędziach trzonów ze zwężeniem otworów m-k. Centralne wypukliny krążków m-k na wys. C3/5 C4/5 i drodna C6/7 bez istotnej modelacji worka oponowego Lateralizująca na prawo przepuklina krążka m-k C5/6 z modelacją worka oponowego i zwężeniem prawego i ucisk nerwu

Lek. Tomasz Budlewski

Konievzne jest zestawienie powyzszego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim . Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie. Sadze ze nalezy wykonać konsultacje neurochirurgiczna