Co znaczy odór przypominający stęchliznę?

Witam.Jestem mezczyzna w wieku 30 lat.Pokoj/sypialnia ktora uzytkuje po nocy jest w niej taki odor ze ciezko do niej wejsc.Jest to zapach przypominajacy stechlizne.Nie jest o wina mojej higieny poniewaz prysznic biore1lub 2 razy dziennie i nie jest to wina pokoju bo jest codziennie wietrzony.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u endokrynologa i diagnostyka w kierunku być może chorób metabolicznych