Co znaczy podejrzenie eozynofilowego zapalenia przełyku?

witam mialam zrobiona gastoskopie poniewaz bolal mnie brzuch lekarz prowadzacy powiedzial ze jest wszystko dobrze i nie ma zadych zaczerwienien,ale i tak zostaly pobrane wycinki. Z wycinkow z przelyku wyszlo ze mam podejrzenie eozynofilowego zapalenia przelyku czy powinnam sie martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u gastroenterologa i dalszy proces diagnostyczno terapeutyczny