Co znaczy poziom IgM dla dziecka?

Witam bardzo prosze o interpretacje wyników, bo juz sama nie wiem co o tym myśleć:( jestem w 14 tyg ciazy. W 10 tyg. Miałam robione badania toxo: igg obecne (271.4) igm obecne 1.07. Lekarz przepisal rovamycyne i zlecil badanie awidnosc igg (wyszla wysoka) i igA (wyszly ujemne). Troche mnie to uspokoilo, ale po 4 tyg mialam powtorzyc igg i igm. I... Wyniki takie: igg 240, igm 1.08. Normy dla badan: igg powyzej 30 obecne, igm powyzej 1 obecne). Czemu obecne nadal igm? Czy jest jakies zagrozenie dla maluszka? Prosze o odpowiedz!

Lek. Tomasz Budlewski

Najważniejsze ze zastosowano leczenie , konieczna opieka przez lekarza prowadzącego ciąże i Ew skontaktowanie się z lekarzem chorób zakaźnych