Co znaczy spadek bHCG w ciąży?

Witam jestem pełna obaw po stwierdzeniu ciąży testem według moich obliczeń jestem w 7tyg5dniu ciazy po dzisiejszej wizycie lekarz potwierdził ciążę ale wg badania jest to 6 tydzień rozmiar zarodka temu odpowiada tętno płodu 91 dlatego też kazał przyjść za 1.5 tygodnia sprawdzic czy ciąża się rozwija czy nie. Od początku mam mało typowych objawów ciazy i czuję się dobrze martwi mnie jeszcze wynik nich gdyż jego wartość tydzień temu wynosiła 15447 dzisiaj powtórzyłam1 i lekko spadło do 11546. Proszę o radę

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórnie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa