Co znaczy szorstkość i szczypanie podniebienia twardego?

Od 6 m-c szorstkość i szczypanie podniebienia twardego.Byłam u laryngologa,dermatologa, dentysty,neurologa.Brałam-dentosept-płyn,tantum verde-spray,nystatyna do pędzlowania,gardvitAE,controloc tab.,płyn-vitAD3,ol.menthe,glycerini,krem solcoseryl,żel sachol.żel flucinar,żelsalumin itab.atarax.Nic nie pomaga.Wyniki w normie-morfologia,cukier tsh,ft3,ft4,żelazo,kwas foliowy,vit.B12i B3,wymaz na grzyby i bakterie ujemny.Dolegliwości występują cały czas-tylko podczas jedzenia ich nie odczuwam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje spróbować zmienić dietę i wtedy zobaczyć czy jest efekt . A spożywanie jakiś produktów gazowanych ?