Co znaczy ta widoczna hipodensyjna strefa?

Witam mam 26 lat byłem na tk głowy i w przyśrodkowej części prawego płąta skroniowego widoczna hipodensyjna strefa wielkośći około 10 mm niecharakterystyczna poztamy reszta ok czy powinienem się nie pokoić??

Nie napisał Pan z jakiego powodu było wykonywane badanie KT, jakie były objawy. Badania obrazowe interpretuje się zawsze w powiązaniu ze stanem klinicznym. Pojedyncza hipodensyjna zmiana zwykle nie jest groźna, wymaga obejrzenia przez neurologa, który skierował na badanie.
Pozdrawiam