TK jamy brzusznej i miednicy
Proszę o interpretacje TK jamy brzusznej i miednicy z fazą urograficzną. Prawa nerka bez zmian ogniskowych. Lewa nerka: -pojedyncze hipodensyjne ogniska korowe(biegun górny) wielkości do 6mm -w części przyśrodkowej hipodensyjne ognisko miąższowe 5 mm w fazie urograficznej częściowo hiperdensyjne, bez ewidentnej łączności z układem kielichowo-miedniczkowym.( uchyłek lub wzmacniająca się zmiana ogniskowa).

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Wynik należy interpretować łącznie z objawami i cała historia choroby, sugeruję kontrolę u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam