Co znaczy ta zmiana barwnikowa na skórze pleców?

Witam.Na skórze pleców pojawiła się zmiana barwnikowa.Całość pobrano do badania histopatologicznego.Rozpoznanie:Fragment skóry z ogniskowymi naciekami w skórze własciwej,głownie z limfocytów i mniej licznych histocytów/CD 68 PGM-1/.Wśród komórek limfoidalnych dominują limfocyty T/CD 3 ,CD7 ,CD4 /. Komórki z ekspresją CD 8 mniej liczne.Limfocyty B/CD 20 / Obecne,średnoliczne.Komórki CD30 Nieliczne,rozproszone.BiałkoS-100 Widoczne w dość licznych komórkach dendrytycznych.Całość wejrzenie reaktywne

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego leczenie