Co znaczy taki ból w prawym boku?

Od nie całego roku mam problem z uporczywym bólem w prawym boku, ból pojawia się różnych miejscach, raz wyżej raz niżej czasem przy samej nerce, czasem pod żebrem. Wszystko dotyczy prawej strony, tomografia komputerowa z kontrastem nic nie wykazała, gastroskopia, kolonoskopia również. Przeróżne badania krwi i kału robiłem i nic nie ma. Co najważniejsze - ból pojawia się tylko podczas stresu a niestety stresuje się praktycznie przez 90% czasu dnia i przez tyle czasu mam ten ból. Nie zależnie czy w domu czy w pracy, próbowałem różne suplementy uspokajające nie pomagają, melisa w większej ilości również. Dodam iż jak byłem teraz na 2 tygodniowym urlopie to zupełnie bólu nie było nawet przez chwilę, lecz gdy tylko z niego wróciłem to ból trzyma od nowa tak samo... Juz nie wiem co mam robić, stresuje się cały czas z nieznanego mi powodu

Witam Pana,

jeśli nie potwierdziły się choroby somatyczne, wskazana jest diagnostyka podłoża psychogennego i ukierunkowane leczenie. Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś