Uporczywy ból w prawym boku a stres
Od dwóch tygodni mam problem z uporczywym bólem w prawym boku ból promieniuje a raczej wędruje ,raz jest pod żebrem,raz w pachwinie raz w boku wszystko dotyczy prawej strony, tomografia komputerowa z kontrastem nic nie wykazała. Odczuwam przelewanie się jakby w jelitach z tej strony i wzdęcia częściej oddaje mocz badania moczu krwi są w normie czasami oddaje takie dziwne stolce grubościa przypominaja palec wskazujący i sa bardzo postrzępione brak zwartej konsystencji czego szukać czy to stres?

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Obajwy mogą być spowodowane stresem, nieprawidłową dietą lub innymi przyczynami które należy wykluczyć. Sugeruję udać się do gastrologa i wykonać kolonoskopię.