Przelewanie w brzuchu a nietolerancja glukozy
Witam.Mam 32 lata. Pod koniec kwietnia zaczęło się głośne przelewanie w brzuchu i uczucie wzdęcia a także problemy z krążeniem w dłoniach. Po jakimś czasie doszedł ból pleców, najczęściej z prawej strony. Stolec z początku oddawałem jasny. Później dwa razy pojawił się smolisty, w tym raz z krwią, po czym się ustabilizował. Badania krwi, moczu i kału niczego nie wykazały poza lekką nietolerancją glukozy. USG i tomografia jamy brzusznej, a także MRCP niczego nie wykazały. Mam się czego obawiać?

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
A jakie występują teraz objawy? Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wyników badań będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.