Wzmożone ruchy jelit i uczucie przelewania w brzuchu

Rano często odbija mi się pustym,mam wzmożone ruchy jelit i uczucie przelewania w brzuchu oraz jelitach.Stolec rano oddaję po kilka razy czasami jest on wąski,mam wzdęcia.ob,crp morfologia wpożądku.kolonoskopia nic nie wykazała.gastraskopia jedynie HP-przeleczony.Jestem rowniez po kilku kuracjach leczenia lambliozy.obecne badania kału nie wykazały cyst lamblii.często odczuwam też ból w okolicach korzonek.Obecnie kłucie pod mostkiem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból zlokalizowany za mostkiem może być spowodowany chorobą refleksową przełyku. W celu potwierdzenia diagnozy konieczne jest wykonanie gastroskopii. Warto udać się na wizytę do poradni gastroenterologicznej.