Co znaczy taki wygląd nóg?

witam, od dłuższego czasu mam problemy z prawą i lewą nogą a dokładnie w piszczelach, moja skóra i tkanka wyglądają tak jak przy rozpadającym się już człowieku bądz tak jak bym przeleżał w wodzie nwm ile, kończyny dolne są sine i od czasu do czasu bolesne oraz wydobywa się z nich czasem jakaś substancja. Obrzęki (obrzodzenia, rany) gdy w tych miejscach powstają bardzo długo się goją dodatkowo od tygodnia lewa noga spuchła o 7cm i dodatkowo moja zmiana skórna bardziej sie rozlała na dalszą część nogi, jak mogę z tym walczyć, proszę o pomoc?

Proszę pilnie zgłosić się do izby przyjęć najbliższego szpitala. Przyczyn może być wiele, prawdopodobnie obecnie na całość obrazu składa się kilka czynników: być może cukrzyca, upośledzenie przepływu krwi przez zmiany naczyniowe, prawdopodobnie nadkażenie. Jeżeli nie chce Pan stracić kończyn, musi Pan działać natychmiast.