Co znaczy ten ból żuchwy i opuchlizna brody?

Witam boli mnie żuchwa,brodę mam spuchnięta,twarda i czerwona świecąca skórę na brodzie Również boli mnie dolne dziąsło czuje ze jest na nim obrzęk. Mam kłopoty z mówieniem i jedzeniem gryzieniem czegoś twardego. Mam strasznie podłużna brodę i wciągnięta dolną wargę ust.

Witam serdecznie,

Proszę udać się do lekarza stomatologa. Po przeprowadzeniu wywiadu medycznego, badania klinicznego i diagnostyce RTG lekarz zastosuje odpowiednie leczenie.