Co znaczy to eeg u 8-latka?

Interpretacja EeG 8 latka Dzien dobry na badanie zostalismy skierowani ze wzgledu na nagle problemy z nauka ,czytaniem pisaniem koncentracja . W zapisie czynnosci podstawowej występuja fale alfa 8hz o amp do 30 Uv w okolicach ciemieniowo potylicznych oraz liczne fale theta synchroniczne z cechami uogolnoenia FS i HW zapis podobny

Konieczna konsultacja z Neurologiem i Psychologiem DZIECIĘCYM , testy neuropsychologiczne .Ważne wyniki ogólne krwi: morfol, żelazo, wit D, kwas foliowy , ferrytyna ; TSH ocena tarczycy!! ; Czy nie ma pasożytów w kale ?? Czy nie chudnie, nie tyje ??

Konieczne pełne badanie Dziecka; z uwzględnieniem stanu fizycznego i PSYCHICZNEGO , sytuacji domowej, rodzinnej, stresów ; ROZMOWA Z RODZICAMI! Zdalne nauczanie zwłaszcza na początku szkoły też bardzo stresujące dla dziecka Pozdrawiam

Opis EEG nie wskazuje na nieprawidłowości...

Pozdrawiam