Co znaczy to widoczne kolejne hypodensyjne ognisko o gęstości płynowej?

W TK" W obrebie nadnercza lewego widoczne ostro konturowane ognisko o niezbyt jednorodnej w przeważającej części tłuszczowej gęstości o śr 2,4cm mogące odpowiadać na pierwszym miejscu zmianie o charakterze myelolipoma do różnicowania z gruczolakiem. W obrębie ogona trzustki widoczne kolejne hypodensyjne ogniskoo gęstości płynowej ok. 18 jH i ostrych granicach zmiana o śr.1,3cm a jej granice w obrębie torebki i otaczającego miąższu z regularnym , linijnym dość intensywnym wzmocnieniem

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka i wizyta u lekarza zlecającego powyzsze badanie