Co znaczy torbielowata struktura o nieco pogrubionej otoczce?

Witam. Rok temu wyczulam guzka na prawej piersi od strony pachy obok sutka. Guz był niewielki i nic sie nie działo. Ale pół roku temu zrobiłam USG na wynikach badań wyszło że na PP na g. 9 zaotoczkowo 13x6mm torbielowata struktura o nieco pogrubionej otoczce w LP zaotoczkowo torbiel 5mm 3 printy Od wykonania usg minęło kolejne pół roku. Wydaje mi się że cała prawa pierś zmieniła kształy jest twardsza Guzek jest ostro wyczuwalny, boli mnie sutek. Powinnam się nie pokoic?

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno konieczna jest diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa lub poradni chorób piersi