Co znaczy twór hiperintensywny o niskim sygnale?

co to oznacza ze na poziomie l4-l5 przy bocznej scianie kanalu kregowego po prawej stronie w bezposrednim sasiedztwie stawu miedzykregowego widoczny jest twor hiperintensywnyo niskim sygnale o szerokosci 8mm na 6mm grubosc, uciskajacy w znacznym stopniu od prawej strony worek oponowy. Czy to oznacza ze to jest rak? Czy cyct.

Dobry Wieczór,
Myślę, że jest to tzw. torbiel synowialna czyli uwypuklenie torebki stawu międzykręgowego ale najlepszym rozwiązaniem jest pokazanie tego wyniku lekarzowi.
Pozdrawiam.