Co znaczy uwypuklenie krążków międzykręgowych L3-L4, L4-L5 z modelowaniem worka oponowego?

Witam. Mam 27 lat. Jakiś czas temu badanie tk wykazało uwypuklenie krążków międzykregowych L3-L4, L4-L5 z modelowaniem worka oponowego. Zacząłem ćwiczyć według zaleceń fizjoterapeuty, również z rolowaniem odcinka lędźwiowego. Ból był z promieniowaniem do lewej nogi, po 3 dniach ćwiczeń ból pojawił się również po prawej stronie lędźwi i ten ból dominuje nad resztą. Czy to normalne w trakcie ćwiczeń? Czy zaprzestać ćwiczeń na jakiś czas czy nadal kontynuować? Od neurologa biorę Biofenac i Sirdalud

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza prowadzącego leczenie ponownie . Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć