Lewoboczne uwypuklenie krążka międzykręgowego z modelowaniem worka oponowego

Proszę o interpretację opisu MR kręgosłupa L/S L4-L5 centralno lewoboczne uwypuklenie krążka międzykregowego z modelowaniem worka oponowego i nieznacznym spłyceniem zachylka bocznego po tej stronie. Proszę o ocenę stanu oraz o czym świadczy powyższy opis Pozdrawiam

Badanie MRI jest badaniem dodatkowym zostało wykonane z konkretnego powodu. Wynik każdego badania interpretuje się w kontekście wywiadu, zgłaszanych objawów oraz badania przedmiotowego.
Opisane zmiany wymagają rehabilitacji, czy coś jeszcze oceni lekarz zlecający badanie.