Co znaczy wlew kroplówki wzmacniającej po bypassach?

Witam, mój ojciec jest osobą otyłą i 01.11.2017 miał zawał, od piątku (12.01.2018) przebywa w szpitalu, bo został skierowany na operację baypass. Do dnia dzisiejszego operacja się nie odbyła, bo serce jest słabe i we krwi są jakieś enzymy,bo w dniu przyjęcia do szpitala dostał mikrozawału, jak enzymy spadną ma by być wykonany "wlew" kroplówki wzmacniająca serce, a po tym od razu operacja baypass. Enzymy spadają już 11 dni czy to normalne i dalej jest ich za dużo? Czy lekarze nie mogą tego przyspieszyć? Co znaczy ten "wlew", co on da ojcu mojemu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego bez wyników i oceny stanu pacjenta nie można się wypowiedziec