Czy możliwa jest operacja bajpasów po zawale serca?

Witam mój tata ma 76 lat jest po ostrym zawale serca leżał wczesniej w szpitalu gdzie miał mieć przepychanie żył ale niestety jedną żyła prowadzoca do serca jest. Zatkana musi mieć operację bajpasów został wypisany do domu w stanie dobrym.Byl bardzo słaby po 3 dniach karekta zabrała go do szpitala leży pod tlenem niepotrafi sam oddychać jest bardzo słaby wogole nie wstaje każdy ruch to wielki wysiłek lekarz powiedział że ma bardzo słabe serce s mudi mieć operację bajpasów a na to jest za słaby vo dalej bardzo się martwię

Lek. Michał Lenard

O możliwościach leczenia będą decydować lekarze prowadzący, którzy będą starali się poprawić stan pacjenta na tyle, by operacja była możliwa. Sugeruję stosować się do zaleceń swojego lekarza prowadzącego. Pozdrawiam!