Co znaczy wynik badania gastrologicznego?

WYNIK BADANIA GASTROLOGICZNEGO najnowszy przełyk prawidłowy żołądek zaczerwieniona błona śluzowa w okolicy odżwiernikowej żołądka kilka grudek,bez krwawienia w części przedodzwiernikowej żołądka pogrubiałe fałdy w okolicy trzonu żołądka badanie prawidłowe w okolicy sklepienia żoładka dwunastnica bez zmian pobrano wycinki do badania histopatologicznego co sugeruja wyniki czy mam przepukline rozworu przełykowego i czy poszerzony jest wpust andrzej

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zamieścić cały wynik badania ponieważ powyżej niema odp na Pana pytania