Co znaczy wynik usg ciąży?

Dzień dobry Mam pytanie odnośnie interpretacji usg.poprzednie robione w 20 tygodniu było zupełnie prawidłowe. Teraz jestem w 30 tygodniu ciąży i na usg lekarz zauważył 3 nieprawidlowosci: Skrocenie kosci ramiennej w porównaniu do innych wymiarów Róg tylny komory bocznej poszerzony 12 mm UKM nerek plodu 6 mm Lekarz wykonujący usg zalecił żebym za 2 tygodnie wykonała dodatkowe usg i badania krwi które lekarz prowadzący zlecił ale przy tym nie chciał mi powiedzieć z czym to się może wiązać jeśli chodzi o rozwój dziecka. Lekarz który robił usg powiedział że to nie jest żadną pewność jeśli chodzi o wady dziecka ale trzeba to kontrolować. Będę wdzięczna za odpowiedź z czym potencjalnie te wyniki mogą być związane.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje spokojnie powtórzyć usg i wtedy Ew dalsza diagnostyka