Co znaczy zbyt wydłużona i zapętlona esica?

Czy zbyt wydluzona i zapetlona esica oraz dluzsze niz u wiekszosci jelito w odcinku zagiecia sledzionowego moze dawac objawy okresowej niedroznosci a no po zmianie pozycji ciala ze stojacej na lezaca moze ustepowac tzn. tresci pokarmowe wtedy przesuwaja sie? I czy w takiej sytuacji pelne jelito grube moze uciskac na zyly i nerke lewa?

Czy zbyt wydluzona i zapetlona esica oraz dluzsze niz u wiekszosci jelito w odcinku zagiecia sledzionowego moze dawac objawy okresowej niedroznosci a no po zmianie pozycji ciala ze stojacej na lezaca moze ustepowac tzn. tresci pokarmowe wtedy przesuwaja sie?
- tak, takie dolegliwości tak wydłużona esica może dawać
I czy w takiej sytuacji pelne jelito grube moze uciskac na zyly i nerke lewa?
- raczej nie